autoryzowane studio detailingowe 4nano

          Zajmujemy się profesjonalnym zabezpieczaniem i  ochroną lakieru, wnętrza i felg. Jesteśmy autoryzowanym studiem   detailingowym firmy 4nano

  • renowacja powłoki lakieru - polerka mechaniczna -usuwanie rys i przebarwień Najlepsze zabezpieczenie lakieru, detailing olsztyn

 

  •  4nano Rock ! Twardość - prezentujemy powłokę o niespotykanej dotąd twardości 10H, wykraczającej poza dostępna skale ołówkową. Dzięki współpracy z wiodącym producentem lakierów samochodowych udało nam uzyskać nieosiągalną do tej pory twardość, a jednocześnie zachować pełną funkcjonalność przy rozciągającym się i kurczącym pod wpływem ciepła lakierze. Trwałość - gwarantujemy 5 letnią trwałość i zachowanie w pełni rewelacyjnych właściwości powłoki przez cały czas jej użytkowania. Szklistość - najbardziej krystalicznie przejrzysta powłoka obecna na światowym rynku oferująca niespotykane dotąd wrażenia wizualne, a na deser niesamowity efekt hydrofobowy z kroplami o kącie 120 stopni! Czyszczenie - najlepiej samooczyszczająca się powłoka na rynku zostawiająca konkurencję daleko w tyle i zapewniająca wspaniały wygląd samochodu 24h/dobę! Samo mycie powłoki jest natomiast błyskawiczne i banalnie proste. Co ważne powłoka zapewnia realną ochrone maksymalnie minimalizującą przywieranie owadów oraz innych zanieczyszczeń drogowych i znacząco ułatwia ich usuwanie.  

 

  • Nanopowłoka ceramiczna 4nano PRO Sapphire HD to ultra wytrzymała ceramiczna nanopowłoka do lakierów samochodowych, dedykowana dla profesjonalistów oraz najbardziej wymagających entuzjastów kosmetyki samochodowej. Dzięki swej unikalnej budowie chemicznej powłoka tworzy bardzo grubą (do ok. 3,5 mikrometra), twardą i niezwykle połyskliwą warstwę ochronną odporną na wszelkie czynniki zewnętrzne środowiska. Zaawansowana nanotechnologia użyta przy tworzeniu powłoki pozwala chronić lakier przed drobnymi zarysowaniami, w znacznym stopniu ogranicza przyleganie brudu, zapobiega szkodliwemu promieniowaniu UV oraz oksydacji jego wierzchniej warstwy. Wyjątkowo duża zawartość substancji aktywnych wiążących się z lakierem zapewnia powłoce niezwykłą trwałość aż do 5 lat !

 

  • 4nano Opal to profesjonalna powłoka ceramiczna zapewniająca lakierowi niesamowitą szklistość oraz długotrwała ochronę. Powłoka tworzy transparentną i krystaliczną warstwę chroniącą lakier przed szkodliwym wpływem środowiska. 4nano Opal zapewnia znacznie mniejsze przywieranie brudu, ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz innymi czynnikami zewnętrznymi, a także zapobiega drobnym zarysowaniom powstałym podczas procesu mycia oraz oksydacji wierzchniej warstwy lakieru. Starannie dobrane kompozyty zapewniają pełną ochronę do 24 miesięcy.

 

  • 4nano Snow Xtreme to powłoka ceramiczna przygotowana specjalnie do zabezpieczenia samochodu na sezon zimowy. Dzięki swojej grubości (ok. 1 mikrona przy pojedynczej aplikacji) zapewnia ona szczególną ochronę przed wszystkimi szkodliwymi czynnikami zimowymi takimi jak sól, chemia drogowa, promieniowanie UV etc. Powłoka idealnie nadaję się dla wszystkich entuzjastów wosków, gdyż może być stosowana jako podkład zabezpieczający i podbijający szklistość. Można na nią nakładać swój ulubiony wosk, jednocześnie będąc zawsze przygotowanym do zimy. Nieodświeżana utrzymuję się na lakierze 6-9 miesięcy. Zaawansowana nanotechnologia użyta w jej produkcji znacząco ułatwia mycie samochodu, zmniejsza przywieranie brudu, a także chroni przed drobnymi ryskami powstającymi w procesie mycia.

 

  • detailing Olsztyn to również hydrofilizacja szyby, niewidoczna wycieraczka 4nano Premium Vision to innowacyjna ochrona szyb samochodowych. Pogorszona widoczność spowodowaną zabrudzeniami, błotem, deszczem czy też owadami wpływa negatywnie na nasze bezpieczeństwo na drodze. Dzieję się tak dlatego, iż szyba samochodowa, podobnie i jak inne powierzchnie, nie jest idealnie gładka, lecz występują w niej mikropory oraz pojawiają się drobne rysy. Wszystko to powoduję, że widoczność pogarsza się, a podróż staje się bardziej uciążliwa. Dzięki 100% nanotechnologii zastosowanej w produktach naszej firmy, jesteśmy w stanie uzyskać gładką powierzchnię, do której nie będzie przywierał brud, woda będzie spływać z niej w błyskawicznym tempie, a owady przyklejone do szyby staną się rzadkością. Wszystko to sprawia, iż poprawia się widoczność na drodze, a to już w sposób bezpośredni przekłada się na znacznie zwiększone bezpieczeństwo ! Przy padającym deszczu już od prędkości 70-80 km/h nie będą Państwo musieli używać wycieraczek, gdyż woda będzie usuwana z szyby pod wpływem pędu powietrza. Efekt wizualnie czystych szyb to kolejny z atutów produktu Premium Vision - detailing olsztyn

 

  • zabezpieczenie felg 4nano Rim Protect to środek przeznaczony do zabezpieczenia i utrzymania w perfekcyjnej czystości felg samochodowych. Deszcz, brud oraz inne zanieczyszczenia wpływają negatywnie na wygląd naszych felg, a ich dokładne wyczyszczenie bywa wręcz niemożliwe. Korzystając z naszego środka będziecie w stanie zabezpieczyć swoje felgi na długi czas, a ich pielęgnacja stanie się łatwa i przyjemna. Nasze zabezpieczenie polega na wypełnieniu mikroporów powierzchni felgi poprzez cząsteczki nano i stworzeniu niewidzialnej warstwy ochronnej, działającej cały czas tak, aby chronić ją przed wszystkimi szkodliwymi czynnikami. Efekt jaki uzyskacie to przede wszystkim zmniejszone przywieranie brudu, a także idealne kropelkowanie. 4nano Automotive Rim Protect – idelanie wyglądające felgi !

 

  • renowacja i zabezpieczenie skór, alkantary nanotechnologią 4nano Leather Protect to profesjonalny środek do ochrony siedzeń skórzanych, a także innych elementów skórzanych w waszym samochodzie. Wnętrze samochodu, zwłaszcza jeśli jest ono w jasnym kolorze, stale narażone jest na działanie różnych szkodliwych czynników – brud, kurz, przetarcia, farbowanie od jeansów, wylane napoje etc. Wszystko to powoduję, iż skóra traci swój pierwotny atrakcyjny wygląd, a utrzymanie jej w czystości staje się coraz trudniejsze. Innowacyjne rozwiązanie zaproponowane przez firmę 4nano pozwala zabezpieczyć skórzane siedzenia przed działaniem szkodliwych czynników na długie lata. Efekt ten uzyskujemy dzięki wypełnieniu mikroporów przez nanocząsteczki i stworzeniu niewidzialnej, cieniutkiej warstwy ochronnej. Odporność na promienie UV, nieprzywieranie brudu i kurzu oraz łatwość w usuwaniu wszelakich zabrudzeń to podstawowe zalety tego produktu. Dodatkowo materiał zużywa się w znacznie mniejszym stopniu, dłużej zachowując doskonały wygląd. Warstwa ta zabezpiecza również siedzenia przed farbowaniem od jeansu i tym podobnych materiałów. Od teraz czyszczenie skóry staje się łatwe i przyjemne. 4nano Automotive Leather Protect – długotrwała ochrona i zabezpieczenie skórzanych siedzeń w Twoim samochodzie!

 

  • renowacja lamp, reflektorów
  • zabezpieczenie dachów kabrio

Detailing Olsztyn - Zapraszamy!