Wymiana i wulkanizacja opon przed okresem letnim oraz zimowym jest bardzo ważna w przypadku każdego rodzaju pojazdu. Taki zabieg wpływa nie tylko na mniejsze zużycie opon, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo oraz komfort jazdy danym samochodem. Dlatego też, w żadnym wypadku nie należy zwlekać z wizytą w profesjonalnym serwisie wulkanizacji takim jak Auto Spa Olsztyn, gdzie wymiana opon olsztyn zostanie dokonana szybko oraz profesjonalnie. Tylko wówczas, możemy mieć pewność, że poruszając się po drodze nie stwarzamy zagrożenia dla nas samych oraz dla innych kierowców.

rodzaje opon w ramach usługi wulkanizacji w Olsztynie

Serwis Opon Olsztyn

Opony to jeden z niezwykle ważnych elementów każdego pojazdu, w związku z czym należy zatroszczyć się o to by ich kondycja była ciągle idealna. W serwisie Wulkanizacji Auto Spa Olsztyn zdajemy sobie doskonale z tego sprawę, dlatego każdemu z naszych klientów zapewniamy profesjonalny serwis opon olsztyn, obejmujący między innymi sprzedaż nowy opon, ich wymianę, możliwość przechowywania opon oraz wulkanizację tych uszkodzonych. Zajmujemy się również oczyszczaniem oraz konserwacją felg.

przykład serwisu opon w Olsztynei

Sprzedaż nowych opon Olsztyn

Dużo mówi się o konieczności wymiany opon zależnie od pory roku. Jest to niezwykle ważne, ale jednocześnie należy również zwracać uwagę na ich kondycję, która często pozostawia wiele do życzenia. Opony używane przez kilka sezonów mogą być po prostu zużyte, dlatego Auto Spa Olsztyn oferuje sprzedaż nowych opon najwyższej jakości. Wiemy jak dbać o samochody naszych klientów, by poruszanie się nim było komfortowe i bezpieczne, jesteśmy więc pewni, że nasze opony spełniają wszystkie standardy.

Czyszczenie i konserwacja felg

Czyszczenie oraz konserwacja felg to niezwykle ważne czynności, o których często zapominamy dbając o nasz samochód. A przecież właściwie i regularnie wykonywany zabieg tego typu pozwala na ich dokładne oczyszczenie oraz ochronę przed zabrudzeniami, co wpływa nie tylko na wygląd felg, ale również na ich kondycję. Dlatego też, posiadając wiedzę oraz doświadczenie w czyszczeniu i konserwacji felg, Auto Spa Olsztyn jest w stanie zaoferować swoim klientom profesjonalne usługi w tym zakresie.

 

Przechowalnia opon

Zakup nowych opon jest dość dużą inwestycją, w związku z czym każdemu zależy na tym, aby zachowały one swoją dobrą kondycję jak najdłużej. Niestety niewłaściwe warunki przechowywania opon mogą negatywnie wpłynąć na ich żywotność, dlatego Auto Spa Olsztyn proponuje swoim klientom skorzystanie z bardzo atrakcyjnej oferty, jaką jest przechowalnia. W jej ramach gwarantujemy składowanie opon w magazynie spełniającym wszystkie warunki ich właściwego przechowywania.